ŞirinVet veteriner kliniği, kurulduğu günden bu yana 7 gün 24 saat veteriner hekimlik hizmetini kesintisiz uygulamıştır. Her zaman sürekliliğin bilincinde olarak can dostunuzun bir veteriner hekime ihtiyacı olduğunda hep yerimizde olduk. 24 saat kliniğimizi açık tuttuk. Can dostunuz için 7/24 hizmet vermeye devam ediyoruz. İhtiyacınız olduğunda kliniğimiz tecrübeli veteriner hekimleriyle gece ve gündüz sürekli açıktır. 

Şirinvet'de nöbetçi veteriner hekim sistemini uyguluyoruz; Kliniğimizde nöbet sabah başlar ve ertesi sabah sona erer. Böylece her an 1 veteriner hekim ve yarcımcı personel mutlaka bulunur. Can dostunuza cerrahi müdahale gerektiği durumlarda uzman ekibimiz her an hazırdır. Kedinizin yüksekten düşmesi, köpeğinizin trafik kazası, kuşunuzun uçarken travmaya maruz kalması ve diğer tüm acil durumlarda hemen bizi arayın.

İletişim: 0(212) 607 17 00

İstanbul Bahçelievlerde 200 m2 tam donanımlı kliniğimiz başta avrupa yakası olmak üzere tüm istanbulun nöbetçi ve acil veteriner hekim ihtiyacını karşılamaktadır. Son teknoloji idexx laboratuvarı cihazları can dostunuzun sonuçlarını bize güvenle sunar. Operasyon salonumuz her an hazırdır. Telefonlarımız her zaman açıktır. Bize ulaşamadığınızda beklemeyin hemen yola çıkın haritalar ile bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Unutmayın erken müdahale hayat kurtarır!


Adres: Siyavuşpaşa Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı No:134-A Bahçelievler / İSTANBUL  (Bahçelievler ağız diş sağlığı ve kamu sağlığı karşısı) 


Acil Tel: 0(212) 607 17 00

Google Maps İle Ulaşım İçin Tıklayınız.

Yandex Haritalar İle Ulaşım İçin Tıklayınız.  


HİZMETLERİMİZ

PET CERRAHİSİ

İLK YARDIM