ÜCRET TARİFESİ

ŞirinVet Veteriner Kliniği, bağlı olduğu istanbul veteriner hekimler odasının asgari ücret tarifesini uygulamaktadır. Tarifenin altına düşmemek kaydıyla fiyatlarımız değişim gösterebilir.

ŞirinVet, veteriner hekimlik mesleğinin etik kuralları çerçevesinde fiyat politikasını belirlemektedir. Bu şu anlama gelir; İstanbul veteriner hekimler odası asgari bir fiyat belirler ve bu fiyatların altına inmek hem yasaktır hem etik değildir. Hizmet kalitesine zarar gelmemesi için meslek içinde rekabet etmemek gerekir. Ücretlerimizi belirlerken bu fiyatların altına inmemek temel prensibimizdir.  

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

  • Hizmet verildiğinde ödeme beklenir.
  • Nakit, banka kartı ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
  • Can dostunuz için beklenmedik bir hastalık çıktığında, beklenmedik masraflar ortaya çıkabilir. ŞirinVet bunun için farklı düzenlemeler yapar. İşlem öncesinde mutlaka sizden onay alınıp işlem gerçekleştirilir. Acil müdahale gerektiren durumlarda onay için aranmazsınız.

SİGORTA KAPSAMI

Can dostunuzun sigorta kapsamında bakım ve tedavisi kliniğimizde uygulanmaktadır. Bununla ilgili pet sigorta hizmeti veren şirket ve acentalarla iletişim kurun. Sigorta kapsamı ve diğer konularla ilgili bilgiyi müşteri danışmanınız size verecektir.


İletişim: 0(212) 607 1700


EKİBİMİZ

KLİNİĞİMİZ

SERTİFİKALARIMIZ

HİZMETLERİMİZ